SPLAT WHITE PLUS zubní pasta 100ml

Kód: SPL1061
Neohodnoceno
Značka: SPLAT
99 Kč
Skladem (> 5 ks)

Efektivní multiaktivní zubní pasta obsahuje inovativní systém pro bezpečné bělení Sp. White System, který je vhodný i na nejcitlivější zuby.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato efektivní multiaktivní zubní pasta obsahuje inovativní systém pro bezpečné bělení Sp. White System, který je vhodný i na nejcitlivější zuby. Kulaté leštící částice v kombinaci s bělicí složkou Polydon a přírodními enzymy z papáji zajistí bělost zubů i v těžko dostupných místech dutiny ústní, a zároveň dokonale čistí povrch zubů do hladka. Pomáhá zachovat bělost zubů po dlouhou dobu. Inovativní systém Sp.White system bezpečně bělí a leští zuby do vysokého lesku. Ideální pro milovníky kávy, čaje a kuřáky.

Výrobek neobsahuje: SLS, triklosan, chlorhexidin, výrobky živočišného původu. Obsah fluoridu 1000 ppm.

AKTIVNÍ SLOŽKY: draslík, bioaktivní vápník, pentasodium trifosfát, sodium monoflurofosfát, papain, Polydon

KLINICKY TESTOVÁNO Bělicí účinek – 1,5 tónu po 4 týdnech používání dle stupnice VITAPAN Čistící účinek – 50% Remineralizační účinek – 40% Poznámka: Současné bělicí metody jsou již šetrnější. Nicméně lékaři příliš nedoporučují používání bělicích produktů kvůli krátkodobému efektu “hollywoodského úsměvu”. I profesionální bělení může poškodit zubní sklovinu. Ovšem použití zubní pasty, která je šetrná k zubní sklovině může obnovit přirozenou bělost.