NIYOK vegan zubní pasta kokosový olej - červený pomeranč & bazalka 75ml 1+1 zdarma

Kód: NIY 3203-P
Akce Vegan
Značka: NIYOK
99 Kč
Skladem (>5 ks)

Vegan zubní pasta

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO OCHRANU ZUBŮ A DÁSNÍ

Z 99,6% přírodního původu z organického zemědělství
Certifikovaný VEGAN, přírodní výrobek (COSMOS NATURAL - BDIH)
Zaručená německá kvalita

S NIYOK dostanete jen to, co zubní pasta skutečně potřebuje. Žádné náplně, žádné syntetické přísady, žádné nesmysly. Naší hlavní složkou je kokosový olej, jež funguje jako antibakteriální a protizánětlivé činidlo. Naše tuba z křídy kombinuje udržitelnost a funkčnost.

Složení:
COCOS NUCIFERA OIL, AQUA, XYLITOL, GLYCERIN, CALCIUM CARBONATE CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CELLULOSE GUM, CITRUS AURANTIUM DULCIS PEEL EXTRACT, LIMONENE, OCIMUM BASILICUM HERB OIL, SODIUM COCO-SULFATE, LINALOOL, EUGENOL, LIMONENE, GERANIOL, BENZYL BENZOATE

Čistá příroda. Čím přirozenější, tím lepší. Naše ingredience vybíráme podle minimalistických standardů, abychom se ujistili, že obsahují vše, co kdy budete potřebovat. Všechny naše produkty jsou COSMOS NATURAL certifikované a veganské. to jsou pravidla, která nikdy nepřekročíme. Ne dnes, ale nikdy.
 
Méně plastů, méně odpadu. 
Svět je v nebezpečí. Potřebujeme, aby i naše obaly byly inovativní jako naše produkty. Používáme udržitelné obaly, abychom snížili množství plastů ve světě. Naše zubní pasty se dodávají v křídové tubě se sníženým obsahem plastu, naše zubní kartáčky jsou vyrobeny z bambusu a všechny naše ostatní produkty jsou ve skle. Zároveň využíváme tenčích stěn křídových trubiček, spotřebováváme méně materiálu a konečně se zbavujeme těchtoklasických a nesmyslných krabiček na zubní pastu.
 
Průhlednost
Říkáme si průkopníci. Nejen, že naše produkty jsou vždy moderní a inovativní, jsme také první, kdo je činí srozumitelnými pro každého. Nikdo nerozumí dlouhému seznamu složení. Na každý produkt jsme umístili velkou část „Real talk“ vysvětlující každou jednotlivou složku a její funkci.
 
Vyrobeno v Německu.