NIYOK vegan zubní pasta kokosový olej - máta & citron 75ml 1+1 Zdarma

Kód: NIY 3201-P
Akce Vegan
Značka: NIYOK
99 Kč
Skladem (>5 ks)

Vegan zubní pasta

Detailní informace

Detailní popis produktu

PRO OCHRANU ZUBŮ A DÁSNÍ

Z 99,6% přírodního původu z organického zemědělství
Certifikovaný VEGAN, přírodní výrobek (COSMOS NATURAL - BDIH)
Zaručená německá kvalita

S NIYOK dostanete jen to, co zubní pasta skutečně potřebuje. Žádné náplně, žádné syntetické přísady, žádné nesmysly. Naší hlavní složkou je kokosový olej, jež funguje jako antibakteriální a protizánětlivé činidlo. Naše tuba z křídy kombinuje udržitelnost a funkčnost.

Složení:
COCOS NUCIFERA OIL, XYLITOL, AQUA, CALCIUM CARBONATE, GLYCERIN CAPRYLIC/CAPRIC TRIGLYCERIDE, CELLULOSE GUM , CITRUS LIMON PEEL OIL, MENTHA PIPERITA OIL, LIMONENE, SODIUM COCO-SULFATE, CITRAL, LINALOOL, CITRONELLOL, GERANIOL

Čistá příroda. Čím přirozenější, tím lepší. Naše ingredience vybíráme podle minimalistických standardů, abychom se ujistili, že obsahují vše, co kdy budete potřebovat. Všechny naše produkty jsou COSMOS NATURAL certifikované a veganské. to jsou pravidla, která nikdy nepřekročíme. Ne dnes, ale nikdy.
 
Méně plastů, méně odpadu. 
Svět je v nebezpečí. Potřebujeme, aby i naše obaly byly inovativní jako naše produkty. Používáme udržitelné obaly, abychom snížili množství plastů ve světě. Naše zubní pasty se dodávají v křídové tubě se sníženým obsahem plastu, naše zubní kartáčky jsou vyrobeny z bambusu a všechny naše ostatní produkty jsou ve skle. Zároveň využíváme tenčích stěn křídových trubiček, spotřebováváme méně materiálu a konečně se zbavujeme těchtoklasických a nesmyslných krabiček na zubní pastu.
 
Průhlednost
Říkáme si průkopníci. Nejen, že naše produkty jsou vždy moderní a inovativní, jsme také první, kdo je činí srozumitelnými pro každého. Nikdo nerozumí dlouhému seznamu složení. Na každý produkt jsme umístili velkou část „Real talk“ vysvětlující každou jednotlivou složku a její funkci.
 
Vyrobeno v Německu.