Clinomyn Smokers zubní pasta 75ml SRP(6)

Kód: A21442N
Značka: CLINOMYN
69 Kč
Skladem (>5 ks)

Clinomyn pro kuřáky byl speciálně vyvinut pro odstranění skvrn od nikotinu, tabáku, od čaje a kávy, červeného vína a jídla

Detailní informace

Detailní popis produktu

Clinomyn pro kuřáky byl speciálně vyvinut pro odstranění skvrn od nikotinu, tabáku, od čaje a kávy, červeného vína a jídla. Clinomyn má unikátní čistící systém, který obsahuje Polynam, jenž čistí důkladně vaše zuby. Clinomyn obsahuje fluorid, který posiluje zuby a napomáhá je chránit před zubním kazem. Intenzivní ledová chuť máty osvěžuje při čištění váš dech, aby se zvýšila účinnost pasty, může se používat denně. Clinomyn pro kuřáky vám vrátí zpátky zářivý úsměv.

Děti do 6 let včetně: Pro čištění zubů pod dohledem dospělého použijte množství o velikosti zrnka hrachu, abyste omezili spolknutí pasty na minimum. Pokud je fluor přijímán z jiných zdrojů, konzultujte se svým zubařem nebo všeobecným lékařem.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zubní pasta, Zubní pasty pro dospělé
Věk: dospělí

Kouříte? A jak vypadají vaše zuby? S tou největší pravděpodobností potřebují právě Clinomyn. Na zubní pastu Clinomyn přísahají kuřáci celého světa už od 60. let minulého století. Je to speciální zubní pasta s hloubkovými čisticími účinky. Je kvalitní, účinná i šetrná
k zubům.

Nekouříte? Clinomyn skvěle odstraňuje i skvrny třeba od červeného vína, kávy nebo čaje.
Používejte ji dlouhodobě a podobné skvrny na zubech se vám v budoucnu už tvořit nebudou.

Zubní pasta Clinomyn:

  • je účinná při odstraňování skvrn od různých potravin
  • působí v boji se zubním kazem a zubním kamenem
  • je šetrná k zubní sklovině.


Efektivita této zubní pasty spočívá v optimálním poměru obsažených účinných látek – především polynamu, fluoridu a výtažku z máty, který má chladivé účinky.

Clinomyn vyrábí společnost CCS Healthcare AB ve Švédsku. Její kvalitu a účinnost potvrdila
také Britská stomatologická komora.