NIYOK

Čistá příroda. Čím přirozenější, tím lepší. Naše ingredience vybíráme podle minimalistických standardů, abychom se ujistili, že obsahují vše, co kdy budete potřebovat. Všechny naše produkty jsou COSMOS NATURAL certifikované a veganské. to jsou pravidla, která nikdy nepřekročíme. Ne dnes, ale nikdy.
 
Méně plastů, méně odpadu. 
Svět je v nebezpečí. Potřebujeme, aby i naše obaly byly inovativní jako naše produkty. Používáme udržitelné obaly, abychom snížili množství plastů ve světě. Naše zubní pasty se dodávají v křídové tubě se sníženým obsahem plastu, naše zubní kartáčky jsou vyrobeny z bambusu a všechny naše ostatní produkty jsou ve skle. Zároveň využíváme tenčích stěn křídových trubiček, spotřebováváme méně materiálu a konečně se zbavujeme těchtoklasických a nesmyslných krabiček na zubní pastu.
 
Průhlednost
Říkáme si průkopníci. Nejen, že naše produkty jsou vždy moderní a inovativní, jsme také první, kdo je činí srozumitelnými pro každého. Nikdo nerozumí dlouhému seznamu složení. Na každý produkt jsme umístili velkou část „Real talk“ vysvětlující každou jednotlivou složku a její funkci.
 
Vyrobeno v Německu. 
4 položek celkem
ezgif.com gif maker (1)
Akce Vegan
Kód: NIY 3202-P
ezgif.com gif maker (2)
Akce Vegan
Kód: NIY 3203-P
ezgif.com gif maker
Akce Vegan
99 Kč

Vegan zubní pasta

Kód: NIY 3201-P

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem