NIYOK

Čistá příroda. Čím přirozenější, tím lepší. Naše ingredience vybíráme podle minimalistických standardů, abychom se ujistili, že obsahují vše, co kdy budete potřebovat. Všechny naše produkty jsou COSMOS NATURAL certifikované a veganské. to jsou pravidla, která nikdy nepřekročíme. Ne dnes, ale nikdy.
 
Méně plastů, méně odpadu. 
Svět je v nebezpečí. Potřebujeme, aby i naše obaly byly inovativní jako naše produkty. Používáme udržitelné obaly, abychom snížili množství plastů ve světě. Naše zubní pasty se dodávají v křídové tubě se sníženým obsahem plastu, naše zubní kartáčky jsou vyrobeny z bambusu a všechny naše ostatní produkty jsou ve skle. Zároveň využíváme tenčích stěn křídových trubiček, spotřebováváme méně materiálu a konečně se zbavujeme těchtoklasických a nesmyslných krabiček na zubní pastu.
 
Průhlednost
Říkáme si průkopníci. Nejen, že naše produkty jsou vždy moderní a inovativní, jsme také první, kdo je činí srozumitelnými pro každého. Nikdo nerozumí dlouhému seznamu složení. Na každý produkt jsme umístili velkou část „Real talk“ vysvětlující každou jednotlivou složku a její funkci.
 
Vyrobeno v Německu. 
4 položek celkem

Stránka 1 z 1 - 4 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení