MoZZipatch

Komáři dokážou zkazit každou dovolenou. A zvlášť, když ji trávíte s dětmi. Máte už dost lepkavých krémů a sprejů, které je nutné neustále opakovaně nanášet?

Náplasti proti komárům a hmyzu MOZZIPATCH vás dostanou. Stačí nalepit na oblečení, batoh, ložní prádlo, kočárek či jiné předměty ve vaší blízkosti. Všechno najednou získá nový rozměr: dětské hry, dovolená, kempování, výšlapy do hor, sport.

Náplasti MOZZIPATCH:

  • chrání před hmyzem (hlavně tím, který se vás snaží kousnout a přiživit se na vaší krvi, jako jsou komáři, mušky, koutule, bodavé mouchy a blechy, funguje celkem dobře i u klíšťat a svilušek, nefunguje ovšem na pavouky a bodavý hmyz, tj. včely, vosy, sršně apod.)
  • jsou účinné až 8 hodin
  • nepřichází do styku s pokožkou
  • jsou netoxické
  • jsou odolné proti vlhkosti, dešti i potu

Jak náplasti MOZZIPATCH fungují

Obsahují látku citrepel, která blokuje čichové receptory hmyzu na prchavé látky obsažené v lidském potu a dechu. Jinak řečeno – zaslepuje čichový smysl hmyzu na přítomnost lidí a pro hmyz je pak těžké vás najít.

1 položek celkem
MOZZI 2354 Kód: MOZZI 2354

Stránka 1 z 1 - 1 položek celkem

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení