EVOSHAVE - 3 důvody proč koupit tenhle skvělý vánoční dárek pro muže

Znáte EVOSHAVE? Je praktický, EVOluční a cool

thumbnail

Pro muže se někdy vánoční dárky vybírají těžko. Zvlášť když se jedná o muže, který má všechno, a to co nemá, si nejraději pořizuje sám. Jak tedy skvělý vánoční dárek pro muže vybírat?

Říká se, že  obvykle nešlápnete vedle něčím praktickým, nějakou „krásně vychytanou hračičkou“ nebo něčím, čím se bude moct pochlubit kamarádům.

To není u vánočního dárku pro muže zrovna ta nejjednodušší rada. Muži jsou různí. Pro někoho jsou praktické gumičky do stěračů, pro jiného poslední model iPhonu. Pro někoho je krásně vychytaná hračička dřevorubecká sekyra, pro jiného zase hodinky od Cartiera.

Jedno však víme jistě: všem mužům rostou vousy. A proto pro vás máme tip – holicí strojek EVOSHAVE. Ne, není to jen “další” holicí strojek.

  1. Je praktický.
    EVOSHAVE má praktické a úsporné provedení. Nezabere moc místa tak jako některé klasické holicí strojky s násadkou. Jeho holicí hlavice má super tenký oboustranný břit, takže dovoluje holit se hladce a plynule po i proti směru růstu vousů. Díky speciální architektuře má hlavice také efektivní systém proti zanášení.
  2. Je EVOluční
    EVOSHAVE je nový EVOluční způsob holení, který po více než 100 letech boří zavedenou klasiku. Je to vlastně holení dotykem, holíte se doslova svými prsty. Stačí konečky prstů položit přímo na holicí hlavici. Prsty stačí nechat při klouzání holicím strojkem po pokožce pracovat intuitivně.
  3. Má vychytaný design
    EVOSHAVE je zkrátka vysoce praktická a vychytaná věcička. Je cool, což ostatně dokládá i ocenění Reddot Design Award. Vybírat můžete z několika barev. Skvělý vánoční dárek pro muže, který se rád obklopuje pěkným designem.

Velkým hitem jsou také poslední dobou pleťové masky pro muže. Zkuste mu k EVOSHAVu ještě koupit třeba pánskou čisticí gelovou masku s obsahem sopečného popela od FREEMANa. Bude z ní nadšený!