SUPERFOODS Damage Control šampón, kondicionér, sérum + sprchové mléko zdarma

Kód: PF-1
Akce Superfood
Značka: SUPERFOODS
787 Kč –20 %
pf 1
787 Kč –20 % 627 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Opravuje, posiluje a zlepšuje přirozenou pružnost a lesk vašich vlasů

Detailní informace

Detailní popis produktu

Extrakt z kapusty v kombinaci s regenerační schopností omega-3 mastných kyselin a lesk zvyšující bílkovinový keratin odbourává volné radikály a přirozeně opravuje a posiluje poškozené vlasy. Toto výkonné trio pracuje tak, aby zvýšilo pružnost a udržovalo zářivost vlasových vláken.

Kondicionér pro poškozené vlasy působí společně s šamponem pro regulaci poškození a opravuje a revitalizuje vlasy namáhané fénováním, kulmováním.
Směs extraktu z kapusty a omega-3 mastných kyselin posiluje vlasy a obnovuje jejich pružnost, zatímco keratinové proteiny vracejí zdravou záři vašim vlasům.

Vlasové sérum na poškozené vlasy Damage Control Leave-In Hair Serum okamžitě spojí rozštěpené konce se svou silnou koncentrací extraktu z kapusty, vitamínem C, omega-3 a keratinových proteinů. Při použití celé řady SuperFoods šamponu a kondicionéru pro poškozené vlasy poskytnete vlasům výživu, kterou vaše vlasy potřebují, aby rostly lesklejší a odolnější.

Potřebujete doplněk? Přidejte do svého režimu péče o pokožku výživný doplněk SuperFood bohatý na živiny a osvědčenou léčebnou složku. Naše COME CLEAN sprchové mléko mísí mandlové mléko, vitamín C a Matcha pro čištění a hydrataci. SuperFoods poskytuje všechny náležitosti zdravé a čistší pokožky.

Superfoods jsou superpotraviny pro tělo a vlasy

Na „superfoods“ si nemusí pochutnávat jen vaše chuťové buňky. Tělo je velmi ocení i z vnějšku. Superfoods je značka, která poskytuje superpotraviny vlasům, pokožce těla, pleti i nohám.

Rovnice je jednoduchá: superpotravina + potravinový doplněk + účinné látky = Superfoods.

Jasně tak víte, co který výrobek obsahuje a na co je to dobré. A abychom nezapomněli – veškerá kosmetika Superfoods je veganská, přírodní a cenově dostupná.

Superpotraviny, které v Superfoods najdete:

kapustu na odstranění poškození vlasů, zázvor na pročištění, acai na ochranu barvy vlasů, kokosové mléko na hydrataci, bambucké máslo na vyhlazení a výživu, mandlové mléko na zvláčnění a zklidnění pokožky, mangové máslo na redukci jemných linek a vrásek, meloun na tonizaci a hydrataci pleti, papáju na rozjasnění pleti a další.