COLAB suchý šampon EXTRA VOLUME sprej 200ml

Kód: CO 2925
Značka: COLAB
100 Kč
Skladem (>5 ks)

Suchý šampon ve spreji pro dokonalý objem vlasů.

Detailní informace

Detailní popis produktu

COLAB je dokonalý a mezinárodně oceněný suchý šampon ve spreji s příjemnou vůní, jež odstraní nadbytečnou mastnotu, dodá objem a ihned osvěží vlasy bez zanechání bílých reziduí.


Použití:
Před použitím důkladně protřepejte, nastříkejte na kořínky vlasů ze vzdálenosti asi 20cm a vmasírujte prsty. Poté vlasy pročešte a upravte jako obvykle.


NEBEZPEČÍ. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C/122 °F. Uchovávejte mimo dosah dětí. Vyhněte se kontaktu s očima. Není vhodné pro použití na intimní místa. Odstraňte obsah/obal podle státních/ mezinárodních předpisů.


Složení:
Butane, Isobutane, Propane, Alcohol Denat., Aluminum Starch Octenylsuccinate, Talc, Silica, Dicocoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Propylene Glycol, Parfum (Fragrance), Citronellol, Limonene, Geraniol, Hexyl Cinnamal, Hydroxycitronellal.

 

COLAB, to jsou oceňované suché šampony, které vytvořil tým kosmetických nadšenců, jako je například známá mezinárodní bloggerka Ruth Crilly. Ta je ostatně spoluzakladatelkou značky.

Suché šampony COLAB s inovačním složením skvěle absorbují mastnotu ve vlasech a nezanechávají na nich žádné bílé zbytky. Jsou proto dokonalé pro všechny barvy a typy vlasů, včetně odbarvovaných a barvených.

Zlepšete si rychle účes – stačí na vlasy nastříkat některý ze suchých šamponů COLAB. Během okamžiku absorbuje mastnotu, aniž by na vlasech zanechával bílé zbytky. Krásný svěží účes bez námahy a během chvilky!