Dětské razítko PROTECT KIDS - STOP CORONA

Kód: COL155349
Akce Novinka
Značka: COLOP
250 Kč
Momentálně nedostupné
Položka byla vyprodána…

Motiv "příšerky" se otiskne na hřbet rukou či na dlaně, nechá se zaschnout asi 10 sekund a poté je nezbytné několikrát denně umýt ruce vodou a mýdlem. "Příšerka" musí z rukou zmizet dřív, než je čas jít spát.

Detailní informace

Detailní popis produktu

STOP CORONA - PROTECT KIDS dětské razítko

Koronavirus se dále šíří. Střediska denní péče a školy jsou již v celé Evropě uzavřeny. Covid-19 byl Světovou zdravotnickou organizací (WHO) prohlášen za pandemii. Bohužel konec je stále v nedohledu. Stále více lidí je nuceno pracovat z domova. Děti musí zůstat doma, pod dohledem své rodiny.
Protože mnoho dospělých - a také dětí - se bojí nakažení virem Covid-19, je zjevně nesmírně důležité mluvit s nimi o správné prevenci. Pravidelné a správné mytí rukou je zásadní. Mnoho infekčních chorob se přenáší nedostatečnou hygienou.

JEDNOU Z NEJLEPŠÍCH ZBRANÍ OCHRANY VAŠEHO ZDRAVÍ PŘED INFEKCÍ JSOU PODLE SVĚTOVÉ ZDRAVOTNÍ ORGANIZACE (WHO), VODA A MÝDLO. PRAVIDELNÉ A DŮKLADNÉ MYTÍ RUKOU JE JEDNOU ZE ZÁSADNÍCH OCHRANNÝCH OPATŘENÍ PROTI NÁKAZE.

To abychom to usnadnili dětem, jsou zapotřebí nové kreativní nápady, které pomáhají rodičům hravým způsobem motivovat a chránit ty nejmenší z nás.
Ale jak mám vysvětlit dětem důležitost mytí rukou?
Ráno, hned po probuzení, je čas otisknout razítko. Motiv "příšerky" se otiskne na hřbet rukou či na dlaně, nechá se zaschnout asi 10 sekund a poté je nezbytné několikrát denně umýt ruce vodou a mýdlem. "Příšerka" musí z rukou zmizet dřív, než je čas jít spát.
Vše je tak jednoduché! Buďte malým hrdinou a chraňte sebe a své přátele před mnoha infekčními chorobami. Mytí rukou je nezbytné a nyní se to lze naučit jednoduchým a hravým způsobem.
Otiskněte "příšerku" na ruce, nechte zaschnout asi 10 sekund a poté je umyjte.
Popadněte své oblíbené mýdlo, zapněte vodu a ... jdeme na to! Pamatujte si, že podle Světové zdravotnické organizace (WHO) je voda a mýdlo jednou z nejlepších zbraní, která vás chrání před nákazou. Stejný postup mytí opakujte průběžně po celý den.

Antibakteriální ochrana Microban® dává produktu Protect Kids Stamp další vrstvu ochrany proti škodlivým mikrobům. Je zabudována přímo během výroby a zabraňuje růstu škodlivých bakterií.

Poznámka: MICROBAN vás nechrání před viry Corona, protože je antibakteriální.

Naše razítko obsahuje dermatologicky certifikovanou razítkovou barvou. To znamená, že používáme inkoust, který je neškodný pro pokožku. Každé razítko vydrží cca. 3 000 otisků nebo 5 až 6 otisků denně po 500 dní.

UPOZORNĚNÍ: výrobek není hračka!