TAMPONBOX - pouzdro na tampony světle růžový Flower

Kód: PWS 1071
Značka: PWS
190 Kč
Na dotaz
Položka byla vyprodána…

Pouzdro tampony

Detailní informace

Detailní popis produktu

Trendy ochranné pouzdro na menstruační tampony TAMPONBOX je vyroben z hygienického a pevného materiálu, který je příjemný na dotek a dá se pevně uzavřít, takže tampony zůstanou vždy na svém místě. Vejde se do něj až 5 ks tamponů velikosti NORMAL. Dplňování tamponů je stejně snadné jako jejich postupné odebírání díky chytrému mechanismu samopodavače. TAMPONBOX elegantně a hygienicky ukryje intimní potřeby v suchu a čistotě před zraky okolí. Je vyroben v různých barevných provedeních a dokonale zabezpečuje ženě pocit klidu, čistoty, pořádku i krásy.

 

Konec trapasů s vyndáváním tamponů z kabelky

Už se vám to stalo? Jdete v práci na toaletu s tamponem v ruce a potkáte někoho, kdo s vámi nutně potřebuje něco probrat nebo vám dokonce rovnou podává ruku.

To se vám už nikdy nestane. Tamponboxy PWS pomáhají všem ženám vyřešit problém jak elegantně, diskrétně a prakticky uschovávat intimní potřeby.

Pouzdra na tampony PWS jsou navržena tak, aby pouze jejich majitelky věděly, co obsahují. Mají krásný design v různých barvách, který umožňuje všem ženám cítit se stylově. Pouzdra PWS jsou navíc univerzální. Dají se do nich vložit nejen tampony, ale i vložky všech dostupných výrobců.

Pure Woman Service (PWC) je česká značka, která poskytuje neocenitelný servis všem ženám v jejich intimních chvílích.