MOZZIPATCH náplasti proti komárům 12 ks

Kód: MOZZI 2354
Neohodnoceno
Značka: MoZZipatch
180 Kč
Momentálně nedostupné

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZVÍTĚZTE NAD BZUČENÍM! MOZZIPATCH - náplasti proti komárům a hmyzu, 100% bez DEET a NETOXICKÉ, pomáhají chránit celou rodinu před Mosquito
moZZipatch je ochranná známka odpuzující komáry s jedinečným systémem fungování. Je součástí nové generace prostorových repelentů, které nevyžadují aplikaci na pokožku. Už žádné lepivé přípravky a spreje!

moZZipatch je vyroben z elektrosponového materiálu, který vytváří velkou povrchovou plochu uvnitř náplasti tak, aby udržoval maximální množství účinné látky CITREPEL 75 (P-menthan-3,8-diol známé jako PMD) odpuzující komáry, což je klinicky prokázaný účinný štít proti komárům. Po otevření uzavřeného fóliového balíčku a přiložení moZZipatch se aktivní složka nadále uvolňuje po dobu až 8 hodin a pomáhá chránit před komáry.

Jak používat moZZipatch?
Odstraňte podložku a nalepte na oděv, povlečení, kočárek nebo jakýkoli blízký předmět. Vhodné pro celou rodinu. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, použijte jednu náplast na spodní část těla a jednu na horní část těla. moZZipatch je odolný proti vlhkosti, dešti i potu, je účinný při sportování či jiných outdoorových aktivitách. Ideální pro děti, když si venku hrají.

UPOZORNĚNÍ: Zabraňte kontaktu s očima. V případě kontaktu okamžitě opláchněte vodou. Neaplikujte přímo na pokožku. Pokud dojde k nějakému podráždění, přestaňte jej použít a v případě potřeby se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí!
POUZE K ZEVNÍMU POUŽITÍ!

Co je to MoZZipatch?