MOZZIPATCH náplasti proti komárům 12 ks

Kód: MOZZI 2354
Značka: MoZZipatch
180 Kč
Prodej ukončen
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZVÍTĚZTE NAD BZUČENÍM! MOZZIPATCH - náplasti proti komárům a hmyzu, 100% bez DEET a NETOXICKÉ, pomáhají chránit celou rodinu před Mosquito
moZZipatch je ochranná známka odpuzující komáry s jedinečným systémem fungování. Je součástí nové generace prostorových repelentů, které nevyžadují aplikaci na pokožku. Už žádné lepivé přípravky a spreje!

moZZipatch je vyroben z elektrosponového materiálu, který vytváří velkou povrchovou plochu uvnitř náplasti tak, aby udržoval maximální množství účinné látky CITREPEL 75 (P-menthan-3,8-diol známé jako PMD) odpuzující komáry, což je klinicky prokázaný účinný štít proti komárům. Po otevření uzavřeného fóliového balíčku a přiložení moZZipatch se aktivní složka nadále uvolňuje po dobu až 8 hodin a pomáhá chránit před komáry.

Jak používat moZZipatch?
Odstraňte podložku a nalepte na oděv, povlečení, kočárek nebo jakýkoli blízký předmět. Vhodné pro celou rodinu. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, použijte jednu náplast na spodní část těla a jednu na horní část těla. moZZipatch je odolný proti vlhkosti, dešti i potu, je účinný při sportování či jiných outdoorových aktivitách. Ideální pro děti, když si venku hrají.

UPOZORNĚNÍ: Zabraňte kontaktu s očima. V případě kontaktu okamžitě opláchněte vodou. Neaplikujte přímo na pokožku. Pokud dojde k nějakému podráždění, přestaňte jej použít a v případě potřeby se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí!
POUZE K ZEVNÍMU POUŽITÍ!

Co je to MoZZipatch?

Komáři dokážou zkazit každou dovolenou. A zvlášť, když ji trávíte s dětmi. Máte už dost lepkavých krémů a sprejů, které je nutné neustále opakovaně nanášet?

Náplasti proti komárům a hmyzu MOZZIPATCH vás dostanou. Stačí nalepit na oblečení, batoh, ložní prádlo, kočárek či jiné předměty ve vaší blízkosti. Všechno najednou získá nový rozměr: dětské hry, dovolená, kempování, výšlapy do hor, sport.

Náplasti MOZZIPATCH:

  • chrání před hmyzem (hlavně tím, který se vás snaží kousnout a přiživit se na vaší krvi, jako jsou komáři, mušky, koutule, bodavé mouchy a blechy, funguje celkem dobře i u klíšťat a svilušek, nefunguje ovšem na pavouky a bodavý hmyz, tj. včely, vosy, sršně apod.)
  • jsou účinné až 8 hodin
  • nepřichází do styku s pokožkou
  • jsou netoxické
  • jsou odolné proti vlhkosti, dešti i potu

Jak náplasti MOZZIPATCH fungují

Obsahují látku citrepel, která blokuje čichové receptory hmyzu na prchavé látky obsažené v lidském potu a dechu. Jinak řečeno – zaslepuje čichový smysl hmyzu na přítomnost lidí a pro hmyz je pak těžké vás najít.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení