MOZZIPATCH náplasti proti komárům 12 ks

Kód: MOZZI 2354
Značka: MoZZipatch
180 Kč
Prodej ukončen
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

ZVÍTĚZTE NAD BZUČENÍM! MOZZIPATCH - náplasti proti komárům a hmyzu, 100% bez DEET a NETOXICKÉ, pomáhají chránit celou rodinu před Mosquito
moZZipatch je ochranná známka odpuzující komáry s jedinečným systémem fungování. Je součástí nové generace prostorových repelentů, které nevyžadují aplikaci na pokožku. Už žádné lepivé přípravky a spreje!

moZZipatch je vyroben z elektrosponového materiálu, který vytváří velkou povrchovou plochu uvnitř náplasti tak, aby udržoval maximální množství účinné látky CITREPEL 75 (P-menthan-3,8-diol známé jako PMD) odpuzující komáry, což je klinicky prokázaný účinný štít proti komárům. Po otevření uzavřeného fóliového balíčku a přiložení moZZipatch se aktivní složka nadále uvolňuje po dobu až 8 hodin a pomáhá chránit před komáry.

Jak používat moZZipatch?
Odstraňte podložku a nalepte na oděv, povlečení, kočárek nebo jakýkoli blízký předmět. Vhodné pro celou rodinu. Chcete-li dosáhnout nejlepších výsledků, použijte jednu náplast na spodní část těla a jednu na horní část těla. moZZipatch je odolný proti vlhkosti, dešti i potu, je účinný při sportování či jiných outdoorových aktivitách. Ideální pro děti, když si venku hrají.

UPOZORNĚNÍ: Zabraňte kontaktu s očima. V případě kontaktu okamžitě opláchněte vodou. Neaplikujte přímo na pokožku. Pokud dojde k nějakému podráždění, přestaňte jej použít a v případě potřeby se poraďte s lékařem. Uchovávejte mimo dosah dětí!
POUZE K ZEVNÍMU POUŽITÍ!

Co je to MoZZipatch?

Komáři dokážou zkazit každou dovolenou. A zvlášť, když ji trávíte s dětmi. Máte už dost lepkavých krémů a sprejů, které je nutné neustále opakovaně nanášet?

Náplasti proti komárům a hmyzu MOZZIPATCH vás dostanou. Stačí nalepit na oblečení, batoh, ložní prádlo, kočárek či jiné předměty ve vaší blízkosti. Všechno najednou získá nový rozměr: dětské hry, dovolená, kempování, výšlapy do hor, sport.

Náplasti MOZZIPATCH:

  • chrání před hmyzem (hlavně tím, který se vás snaží kousnout a přiživit se na vaší krvi, jako jsou komáři, mušky, koutule, bodavé mouchy a blechy, funguje celkem dobře i u klíšťat a svilušek, nefunguje ovšem na pavouky a bodavý hmyz, tj. včely, vosy, sršně apod.)
  • jsou účinné až 8 hodin
  • nepřichází do styku s pokožkou
  • jsou netoxické
  • jsou odolné proti vlhkosti, dešti i potu

Jak náplasti MOZZIPATCH fungují

Obsahují látku citrepel, která blokuje čichové receptory hmyzu na prchavé látky obsažené v lidském potu a dechu. Jinak řečeno – zaslepuje čichový smysl hmyzu na přítomnost lidí a pro hmyz je pak těžké vás najít.