XANTUS - náramek na testování drog 2ks

Kód: XA-2
Novinka
Značka: XANTUS
190 Kč
Skladem (> 5 ks)

Náramek XANTUS na testování přítomnosti drog v nápojích

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ve sklenici s Tvým nápojem mohou být Knock-Out (K.O.) kapky (neboli GHBkyselina gama-hydroxymléčná,či tekutá extáze). Potenciální oběť pociťuje stav silné opilosti. K.O. kapky jsou obvykle bez chuti, bez zápachu a bezbarvé, proto je nemohou naše smysly rozeznat. Často se používají k obraně oběti. K.O. kapky jsou neviditelné nebezpečí, zejména při akcích, večírcích a na dovolené. Chlapci a dívky jsou drogou ovlivněni. S Xantus náramkem se můžete totiž bezpečně ochránit.
XANTUS náramek

  1. otestuje tvůj nápoj
  2. preventivně ochrání (může odradit pachatele) a
  3. připomene ti být opatrný/á

Takto to funguje

  • Zamíchejte svůj nápoj
  • Na zelené testovací pole kápněte jednu až dvě kapky
  • Počkejte asi 2 minuty. Pokud se pole změní na modrou , nápoj obsahuje tekutou extázi GHB (K.O. kapky)
  • Xantus je dvojitý test, takže náramek umožňuje otestovat dva nápoje.

Důležité pokyny:
Náramek skladujte vždy v dodaném obalu a zavřený! Chraňte před slunečním zářením a vlhkostí. Nedotýkejte se testovacích políček vašimi prsty. Používejte pouze podle návodu.

Nejznámější a z hlediska pachatele ideální je droga K.O. kapky GHB, tekutá extáze . Existují však i další K.O. kapky, na které test Xantus nereaguje. U ostatních aktivních látek test neposkytuje žádnou ochranu! Nespoléhejte se pouze na výsledek testu. Přijměte další ochranná opatření (informace na xantus-drinkcheck.de). Pokud je výsledek testu pozitivní (modré zbarvení), nepijte tento nápoj.

Pozor: Každé testovací pole lze použít pouze jednou. Pokud je testovací pole modré nebo nažloutlé / matné, není již použitelné. Z bezpečnostních důvodů se testovací pole při kontaktu s čistou vodou nebo dešťovou vodou zbarví také modře. Xantus test je určen pouze pro osobní použití a pouze pro informační účely. Podrobné informace naleznete na www.xantus-drinkcheck.de. Dávejte pozor na svůj nápoj.