SELENACARE menstruační kalhotky s vložkou Brasiliana 2v1-černá

Kód: SE-BRASILIANA-M
Značka: SELENA
450 Kč
Skladem (>5 ks)

Odolná alternativa k tradičním hygienickým vložkám

Detailní informace

Detailní popis produktu

SELENACARE spodní prádlo je udržitelnou alternativou k tamponům a vložkám. Klasické spodní prádlo SELENACARE z nylonu a krajky, ideální pro lehké a střední dny. V těžších dnech doporučujeme dodatečnou ochranu menstruačním kalíškem nebo tamponem.

Kalhotky s vložkou SELENACARE 2-in-1 je komfortní a odolná alternativa k tradičním hygienickým vložkám. Poskytují příjemný pocit svěžesti každý den v měsíci.
Během menstruace můžete nosit kalhotky s vložkou 2-in-1 jako dodatečnou ochranu svého menstruačního kalíšku nebo tamponu.

 • Chrání životní prostředí
 • Pohodlné jako běžné spodní prádlo
 • Prodyšná látka
 • Odvádí vlhkost, eliminuje pocit mokra
 • Antibakteriální ochrana

Čištění & Péče: doporučujeme nejprve opláchnout ve studené vodě, následuje studené praní při 30 stupních a sušení na vzduchu. Změkčovačům tkanin (aviváž), bělícím prostředkům a sušičkám je třeba se vyhnout, protože mohou ovlivnit strukturu a funkční aspekty textilie.

4-vrstvá technologie materiálu:
A-vrchní vrstva (nejvnitřnější): dokonalá nasákavost, prevence zápachu a antibakteriální ochrana; složení - 94% polyester a 6% elastanu
B-druhá vrstva: super savá, prevence zápachu a antibakteriální ochrana;složení - 95% bavlna a 5% elastanu
C-třetí vrstva: odolná proti vlhkosti a prodyšná; složení - polyester s polyuretanovým povlakem
D-spodní vrstva (nejvzdálenější):tkanina šetrná k pokožce; složení - 95% bavlna a 5% elastanu. Obvodový pásek: 84% nylon a 16% elastan

Víte,že?
Ženy během svého života potřebují v průměru asi 14 000 vložek nebo tamponů. Podle celosvětových statistik se odhaduje, že počet žen se pohybuje kolem 3,8 miliardy - proto jednorázové hygienické výrobky vytvářejí ohromující množství odpadu! Naše řada ženských hygienických výrobků SELENACARE přispívá k obrovskému snížení odpadu. Nabízíme inovativní alternativy k jednorázovým hygienickým výrobkům, které chrání naši planetu a umožňují úsporu nákladů. Výrobky SELENACARE poskytují diskrétní ochranu a vydrží několik let se správnou péčí.

SelenaCare: ekologická varianta tamponů a vložek

Věděly jste, že ženy v současné době spotřebují za život v průměru asi 14 000 vložek a/nebo tamponů? To je neuvěřitelně obrovské množství odpadu, když vezmeme v úvahu, že na Zemi žije asi 3,8 miliard žen.

Pokud vám není jedno, co se děje s vašimi intimními hygienickými potřebami, když je vyhodíte, pak je tu pro vás SelenaCare.  SelenaCare  je pro všechny ženy, které přemýšlejí. Ať už používáte raději tampony nebo vložky, existují jejich plnohodnotné, praktické, zdravé a pohodlné alternativy šetrné k životnímu prostředí.

Tady jsou:

Menstruační kalíšky SelenaCare.

 • Jsou vyrobeny z kvalitního lékařského silikonu, který je měkký a flexibilní. Je to látka, která je hypoalergenní a neobsahuje latex, parfemaci ani BPA.
 • Na rozdíl od tamponů a vložek menstruační tekutinu sbírají, neabsorbují. Proto také potlačují zápach.
 • Pohodlně se přizpůsobují stěnám vaginy. Chrání a udržují vaginální flóru, předcházejí vysoušení vaginy. Snižuje se pravděpodobnost výskytu mykóz a bakteriálních infekcí.
 • Dostupné ve 3 velikostech (S, M, L), snadno se zavádějí.
 • Přirozeně podporují a posilují svaly pánevního dna, většina žen uvádí, že při menstruaci cítí méně bolesti a nepohodlí.
 • Při řádné péči vydrží několik let, jejich cena se brzy zaplatí

Pratelné menstruační kalhotky SelenaCare

 • Mají inovativní technologii vrstvené látky – každá ze 4 vrstev má svou funkci: absorpce, ochrana před zápachem a množením bakterií, odolnost proti prosakování, komfort a prodyšnost.
 • Jsou pratelné, poskytují spolehlivou ochranu při lehkém a středně intenzivním menstruačním krvácení.
 • 3 atraktivní střihy v černé barvě: Classic, Active a Hipster, každý ve 3 velikostech – S, M a L
 • Vzhledem se neliší od běžného spodního prádla.