SELENACARE slipová vložka Universal-černá

Kód: SE-SLIP
Novinka
Značka: SELENA
195 Kč
Skladem (>5 ks)

Pratelné slipové vložky SELENA jsou velmi komfortní, pohodlné, zcela prodyšné a účinně chrání před protečením při slabé menstruaci.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pratelné slipové vložky SELENA jsou šetrné k životnímu prostředí a představují udržitelnou alternativu jednorázových menstruačních vložek. Jsou velmi komfortní, pohodlné, zcela prodyšné a účinně chrání před protečením při slabé menstruaci.

SC_Schichten

Obsahují technologii více materiálových vrstev včetně antimikrobiální ochrany proti zápachu.
4-vrstvá technologie materiálu:

 1. vrchní vrstva: dokonalá nasákavost, prevence zápachu a antibakteriální ochrana;
 2. druhá vrstva: super savá, prevence zápachu a antibakteriální ochrana;
 3. třetí vrstva: odolná proti vlhkosti a prodyšná;
 4. spodní vrstva (nejvzdálenější):tkanina šetrná k pokožce;


Pokyny pro správnou údržbu:
Opláchněte ve studené vodě a pak perte na 30stupňů. Nechejte uschnout na vzduchu.

NEPOUŽÍVEJTE žádná změkčovadla a aviváže.

Víte,že?
Ženy během svého života potřebují v průměru asi 14 000 vložek nebo tamponů. Podle celosvětových statistik se odhaduje, že počet žen se pohybuje kolem 3,8 miliardy - proto jednorázové hygienické výrobky vytvářejí ohromující množství odpadu! Naše řada ženských hygienických výrobků SELENACARE přispívá k obrovskému snížení odpadu. Nabízíme inovativní alternativy k jednorázovým hygienickým výrobkům, které chrání naši planetu a umožňují úsporu nákladů. Výrobky SELENACARE poskytují diskrétní ochranu a vydrží několik let se správnou péčí.

SelenaCare: ekologická varianta tamponů a vložek

Věděly jste, že ženy v současné době spotřebují za život v průměru asi 14 000 vložek a/nebo tamponů? To je neuvěřitelně obrovské množství odpadu, když vezmeme v úvahu, že na Zemi žije asi 3,8 miliard žen.

Pokud vám není jedno, co se děje s vašimi intimními hygienickými potřebami, když je vyhodíte, pak je tu pro vás SelenaCare.  SelenaCare  je pro všechny ženy, které přemýšlejí. Ať už používáte raději tampony nebo vložky, existují jejich plnohodnotné, praktické, zdravé a pohodlné alternativy šetrné k životnímu prostředí.

Tady jsou:

Menstruační kalíšky SelenaCare.

 • Jsou vyrobeny z kvalitního lékařského silikonu, který je měkký a flexibilní. Je to látka, která je hypoalergenní a neobsahuje latex, parfemaci ani BPA.
 • Na rozdíl od tamponů a vložek menstruační tekutinu sbírají, neabsorbují. Proto také potlačují zápach.
 • Pohodlně se přizpůsobují stěnám vaginy. Chrání a udržují vaginální flóru, předcházejí vysoušení vaginy. Snižuje se pravděpodobnost výskytu mykóz a bakteriálních infekcí.
 • Dostupné ve 3 velikostech (S, M, L), snadno se zavádějí.
 • Přirozeně podporují a posilují svaly pánevního dna, většina žen uvádí, že při menstruaci cítí méně bolesti a nepohodlí.
 • Při řádné péči vydrží několik let, jejich cena se brzy zaplatí

Pratelné menstruační kalhotky SelenaCare

 • Mají inovativní technologii vrstvené látky – každá ze 4 vrstev má svou funkci: absorpce, ochrana před zápachem a množením bakterií, odolnost proti prosakování, komfort a prodyšnost.
 • Jsou pratelné, poskytují spolehlivou ochranu při lehkém a středně intenzivním menstruačním krvácení.
 • 3 atraktivní střihy v černé barvě: Classic, Active a Hipster, každý ve 3 velikostech – S, M a L
 • Vzhledem se neliší od běžného spodního prádla.