HUMBLE dentální párátka 50ks

Kód: HU-DFP
Značka: HUMBLE
70 Kč
Skladem (>5 ks)

Dentální párátka 2-v-1 z kukuřičného škrobu s příchutí máty

Detailní informace

Detailní popis produktu

CERTIFIKOVANÝ VEGAN VÝROBEK
Dentální párátka 2-v-1 z kukuřičného škrobu s příchutí máty

  • dvojitá nit pro dvojí účinek
  • mátová příchuť pro svěží dech
  • jednodušší proniknutí mezi zuby
  • vyrobeno z kukuřičného škrobu a PLA materiálů
  • navrženo dentisty

VEGAN SOCIETY A CRUELTY FREE certifikace

Dentální párátka The Humble Co vám přináší zubní lékaři, kteří se starají o vaši dentální hygienu, naše životní prostředí a děti, které potřebují péči o ústní dutinu. Doporučujeme používat tento interdentální přípravek jednou denně, aby se odstranily zbytky jídla a bakterie mezi zuby, aby se zabránilo špatnému dechu a onemocnění dásní.

POZOR! Vzhledem k tomu, že tento výrobek obsahuje méně plastů než běžné dentální párátko, je o něco křehčí!
(Rukojeť ze směsi 40% kukuřičného škrobu a 60% PLA materiálů)

BUĎTE ŠETRNÍ, ROZDÁVEJTE ÚSMĚVY.
Kupujte a pomáhejte! Nadace Humble Smile nedává dětem v nouzi jen produkty, ale zajišťuje také projekty profesionální a udržitelné zdravotní péče tam, kde jsou na světě nejvíc potřeba. Pomáháte je přímo financovat zakoupením produktu Humble. Více informací k nadaci na www.thehumble.co a na soc.sítích #humblebrush #thehumbleco #gohumblegivesmiles

 

Úsměv nic nestojí a dokáže mnoho

Věříte v sílu úsměvu? Pak vás nemusíme přesvědčovat o významu ústní hygieny.

Není vám jedno, jak se chováte k životnímu prostředí? Pak vás nemusíme dlouho přesvědčovat ani o kvalitách značky Humble.

Každý rok se vyrobí 3,6 miliard umělohmotných zubních kartáčků. Většina z nich bohužel končí v oceánech a na skládkách. To ovšem není případ zubního kartáčku Humble.

cf-273x300fda-300x200vegan-officially-certified-11x-300x243

Na rozdíl od běžných umělohmotných zubních kartáčků je rukojeť Humble vyrobena ze 100% bio rozložitelného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. A bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. Je také přirozeně antibakteriální, takže při jeho pěstování není nutné používat hnojiva nebo pesticidy.

Zakoupením zubního kartáčku Humble navíc přispíváte dětem v nouzi, aby se mohly zúčastnit komplexního preventivního programu zubní péče.

Na našem e-shopu najdete taky eko čistič jazyka, eko mezizubní kartáček a… v dnešní době tolik zatracované vatové tyčinky – od HUMBLE samozřejmě v eko provedení z bambusu a přírodně barvené bavlny.

HUMBLE je:

  • navržený ve Švédsku
  • vyvinutý zubními lékaři
  • šetrný k naší planetě
  • šetrný k ostatním

BUĎTE ŠETRNÍ, ROZDÁVEJTE ÚSMĚVY.