HUMBLE dentální nit Fresh Mint

Kód: HU-DF-FM
Značka: HUMBLE
90 Kč
Skladem (>5 ks)

Dentální nit s voskovým povlakem s kandellou a přírodním xylitolem s příchutí čerstvé máty

Detailní informace

Detailní popis produktu

HUMBLE dentální nit s voskovým povlakem s kandellou a přírodním xylitolem s příchutí čerstvé máty

Každoročně se vyhodí až 700 milionů použitých plastových krabiček dentálních nití!
Vyloučili jsme potřebu plastového zásobníku,protože HUMBLE obal se stává vaším dávkovačem nití.
Tato dentální nit od The Humble Co vám přináší zubní lékaři, kteří se starají o vaše zdraví, životní prostředí a děti v nouzi (viz níže Nadace HUMBLE). Dentální nit je užitečná pro prevenci onemocnění dásní a špatného dechu.

Zubní nit Humble je silná a odolná proti roztržení s lehkým povlakem z přírodního vosku pro lepší použití a obsahuje přírodní xylitol, který podporuje remineralizaci skloviny. Tento produkt je přirozeně vhodný pro vaše zuby, dásně a dech. Obaly jsou šetrné k životnímu prostředí a lze je vyhodit s organickým odpadem.
Doporučujeme používat nit minimálně jednou denně a čistit zuby alespoň dvakrát denně bambusovým kartáčkem a zubní pastou Humble.

BUĎTE ŠETRNÍ, ROZDÁVEJTE ÚSMĚVY.
Kupujte a pomáhejte! Nadace Humble Smile nedává dětem v nouzi jen produkty, ale zajišťuje také projekty profesionální a udržitelné zdravotní péče tam, kde jsou na světě nejvíc potřeba. Pomáháte je přímo financovat zakoupením produktu Humble. Více informací k nadaci na www.thehumble.co a na soc.sítích
#humblebrush #thehumbleco #gohumblegivesmiles

Úsměv nic nestojí a dokáže mnoho

Věříte v sílu úsměvu? Pak vás nemusíme přesvědčovat o významu ústní hygieny.

Není vám jedno, jak se chováte k životnímu prostředí? Pak vás nemusíme dlouho přesvědčovat ani o kvalitách značky Humble.

Každý rok se vyrobí 3,6 miliard umělohmotných zubních kartáčků. Většina z nich bohužel končí v oceánech a na skládkách. To ovšem není případ zubního kartáčku Humble.

cf-273x300fda-300x200vegan-officially-certified-11x-300x243

Na rozdíl od běžných umělohmotných zubních kartáčků je rukojeť Humble vyrobena ze 100% bio rozložitelného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. A bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. Je také přirozeně antibakteriální, takže při jeho pěstování není nutné používat hnojiva nebo pesticidy.

Zakoupením zubního kartáčku Humble navíc přispíváte dětem v nouzi, aby se mohly zúčastnit komplexního preventivního programu zubní péče.

Na našem e-shopu najdete taky eko čistič jazyka, eko mezizubní kartáček a… v dnešní době tolik zatracované vatové tyčinky – od HUMBLE samozřejmě v eko provedení z bambusu a přírodně barvené bavlny.

HUMBLE je:

  • navržený ve Švédsku
  • vyvinutý zubními lékaři
  • šetrný k naší planetě
  • šetrný k ostatním

BUĎTE ŠETRNÍ, ROZDÁVEJTE ÚSMĚVY.