HUMBLE bambusový čistič jazyku ADULT-SOFT

Kód: 2457/MOD 2457/FIA Zvolte variantu
Neohodnoceno
Značka: HUMBLE
99 Kč
Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
Varianta

Bezpečný a certifikovaný bambusový čistič jazyku s kvalitními nylonovými vlákny

Detailní informace

Detailní popis produktu

VEGAN CERTIFIKOVANÝ VÝROBEK
Bezpečný a certifikovaný bambusový čistič jazyku s kvalitními nylonovými vlákny:

  •  navržený ve Švédsku
  •  vyvinutý zubními lékaři
  •  šetrný k naší planetě
  •  šetrný k ostatním
  •  100% recyklovatelný

Veganský, netestovaný na zvířatech a certifikovaný na obsah bez bisfenolu A (BPA).

Věděli jste, že každý rok se vyrobí velké množství umělohmotných čističů jazyku? Většina z nich bohužel končí v oceánech a na skládkách.
Díky vám to nebude případ tohoto výrobku!
Na rozdíl od běžných umělohmotných čističů jazyku je rukojeť Humble čističe vyrobena ze 100% bio rozložitelného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. Bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. Je také přirozeně antibakteriální, takže při jeho pěstování není nutné používat hnojiva nebo pesticidy.
Každý prodaný výrobek Humble navíc pomáhá, aby se děti v nouzi mohly zúčastnit komplexního preventivního programu zubní péče, neboť společnost The Humble Co. vyrábí produkty, které jsou dobré pro vás a šetrné k naší planetě. Z každého zakoupeného produktu totiž odchází prostředky na financování projektů podporujících děti v nouzi. Příspěvky spravuje nezisková organizace registrovaná ve Švédsku – nadace Humble Smile. Více info najdete na www.thehumble.co. a na soc.sítích: #humblebrush #thehumbleco #gohumblegivesmiles

Děkujeme, že jste se rozhodli pro Humble. Záleží na tom!

Úsměv nic nestojí a dokáže mnoho

Věříte v sílu úsměvu? Pak vás nemusíme přesvědčovat o významu ústní hygieny.

Není vám jedno, jak se chováte k životnímu prostředí? Pak vás nemusíme dlouho přesvědčovat ani o kvalitách značky Humble.

Každý rok se vyrobí 3,6 miliard umělohmotných zubních kartáčků. Většina z nich bohužel končí v oceánech a na skládkách. To ovšem není případ zubního kartáčku Humble.

cf-273x300fda-300x200vegan-officially-certified-11x-300x243

Na rozdíl od běžných umělohmotných zubních kartáčků je rukojeť Humble vyrobena ze 100% bio rozložitelného bambusu pěstovaného udržitelným způsobem. A bambus je nejrychleji rostoucí rostlina na světě. Je také přirozeně antibakteriální, takže při jeho pěstování není nutné používat hnojiva nebo pesticidy.

Zakoupením zubního kartáčku Humble navíc přispíváte dětem v nouzi, aby se mohly zúčastnit komplexního preventivního programu zubní péče.

Na našem e-shopu najdete taky eko čistič jazyka, eko mezizubní kartáček a… v dnešní době tolik zatracované vatové tyčinky – od HUMBLE samozřejmě v eko provedení z bambusu a přírodně barvené bavlny.

HUMBLE je:

  • navržený ve Švédsku
  • vyvinutý zubními lékaři
  • šetrný k naší planetě
  • šetrný k ostatním

BUĎTE ŠETRNÍ, ROZDÁVEJTE ÚSMĚVY.