EvoShave - holící systém Sports Green 1+1 ZDARMA

Kód: EVO-4
Akce
Značka: EVOSHAVE
250 Kč –50 %
EvoShave - holící systém Sports Green 1+1 ZDARMA
250 Kč –50 % 125 Kč
Prodej ukončen
Položka byla vyprodána…

Zelená varianta EVOlučního systému holení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vítejte u evoluce holení! Součástí holicího systému EVOSHAVE je unikátní rukojeť a oboustranná holicí hlavice.  Výsledkem je zcela nový způsob holení, kdy se holíte doslova svými prsty. Blíž už své pokožce být nemůžete.

Holicí hlavice

  • břity jsou vyrobeny v Německu z vysoce kvalitní oceli SANDVIK s nitridem chromu a mají teflonový povrch
  • jsou oboustranné a umožňují nový způsob holení pomocí prstů
  • mají speciální systém proti zanesení
  • obsahují tzv. TOUCHSTRIP, dotykový šedý pásek pro prsty pro dokonalou kontrolu při holení
  • jedna holicí hlavice se v průměru používá dva týdny a poskytuje stejný výkon jako přední značky

Unikátní rukojeť

  • umožňuje používat svaly na prstech místo svalů celé paže, což dává více kontroly, více flexibility a celkově pocit, že se své pokožky vlastně dotýkáte
  • je vyrobena z pevného materiálu, který se neohýbá ani snadno neláme, na povrchu je měkká a na dotek velmi příjemná měkká guma
  • design rukojeti získal ocenění Reddot Design Award, výběr z více barev

 

Před holením si připravte pokožku a naneste na ni svůj oblíbený gel nebo pěnu na holení. Dobré je také dát si před tím horkou sprchu, která změkčí nepoddajné vousy či chloupky.

Pocit při holení je zprvu nový a neobvyklý. Nenechte se však odradit. Stačí konečky prstů položit až na holicí hlavici a získáte absolutní kontrolu. Nechte své prsty pracovat intuitivně. Zapřete se jimi o horní část rukojeti a můžete se holit směrem nahoru, pokud chcete opravdu hladké oholení. Nakonec pokožku opláchněte studenou vodou a můžete obdivovat svůj nový vzhled.

 

UPOZORNĚNÍ:

Uchovávejte mimo dosah dětí!

EVOSHAVE není jen další z holicích strojků na mokré holení. EVOSHAVE je nový EVOluční způsob holení, který po více než 100 letech boří zavedenou klasiku. A to jak v pánském, tak dámském holení.

Unikátní způsob holení

Je to vlastně holení dotykem, holíte se doslova svými prsty. Blíž už své pokožce být nemůžete. Stačí konečky prstů položit přímo na holicí hlavici. Prsty nechte při klouzání holicím strojkem po pokožce pracovat intuitivně. Ani k holení proti směru růstu nepotřebujete žádnou složitou manipulaci strojkem – zapřete se prsty opačným směrem o horní část rukojeti a holte se směrem nahoru.

Unikátní oboustranná holicí hlavice

Super tenký břit v holicí hlavici je oboustranný, takže dovoluje holit se v obou směrech hladce a plynule. Je vyrobený z nerez oceli Sandvik, která se vyznačuje vysokou korozivzdorností a odolností vůči opotřebení. Břit si dlouho udržuje svou ostrost a je komfortní pro pokožku. Hlavice má díky speciální architektuře břitu také efektivní systém proti zanášení.

Unikátní rukojeť

Revoluční nová rukojeť vám umožňuje používat svaly na prstech místo svalů celé paže. To dává více kontroly, více flexibility a celkově pocit, že se své pokožky vlastně dotýkáte. Rukojeť je vyrobena z pevného materiálu, který se neohýbá ani snadno neláme. Na povrchu má měkkou gumu, takže si mnoho uživatelů chválí, jak příjemná je na dotek. Design rukojeti získal ocenění Reddot Design Award. Na výběr máte více barev.

Vyrobeno v Německu

Nemusíte se bát, že kupujete nekvalitní produkt z Číny. Kupujete unikátní a kvalitní produkt vyrobený v Německu.