CREIGHTONS šampon+ kondicioner ZDARMA Micellar

Kód: CR27 S-K MICELLAR
Akce
Značka: CREIGHTONS
258 Kč –50 %
cr27 s k micellar
258 Kč –50 % 129 Kč
Skladem (>5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Na pokožce hlavy se mohou vyskytovat nečistoty a přebytečné mastnoty, což způsobuje, že se vlasy stávají mastnými, těžkými a bez života. Vdechněte znovu život zpět do vašich matných vlasů se šamponem Micellar Detox&Hydrate. Micely (= jsou shluky molekul tenzidů) působí jako dokonalý magnet pro hloubkové čištění k dokonalému zajištění svěžích a revitalizovaných vlasů.

Více informací zde

Lehká formule složení micelárního kondicioneru dodá suchým vlasům dokonalou hydrataci! 
Na pokožce hlavy se mohou vyskytovat nečistoty a přebytečné mastnoty, což způsobuje, že se vlasy stávají mastnými, těžkými a bez života. Vdechněte znovu život do vašich matných vlasů s kondicionérem Micellar Detox&Hydrate. Micely (= jsou shluky molekul tenzidů) působí jako dokonalý magnet pro hloubkové čištění k dokonalému zajištění svěžích a revitalizovaných vlasů.

Více informací zde

 

Creightons je tradiční anglická kosmetika. Je to stará dobrá ostrovní klasika s 250letou historií, která stále funguje.

Ve svém portfoliu má řadu osvědčených značek, které jsou synonymem pro kvalitu a dobrou hodnotu za vynaložené prostředky.

Původní výrobní procesy už sice nahradily moderní postupy, ale tradiční smysl pro hrdost a kvalitu hraje u Creightons i nadále důležitou roli. Nejmodernější technologie jde ruku v ruce se starými dobrými standardy bezchybné kvality.