CREIGHTONS šampon+ kondicioner ZDARMA Frizz

Kód: CR14 S-K FRIZZ
Akce
Značka: CREIGHTONS
258 Kč –50 %
CR14 S+K Friz
258 Kč –50 % 129 Kč
Skladem (> 5 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Frizz No More šampon proti krepatění vlasů 250ml. Šampon jemně čistí vlasy od kořínků až ke konečkům. Hydratační formule jim dodává hedvábný lesk. Šampon je vhodný pro všechny typy vlasů. Použití: naneste malé množství produktu na vlhké vlasy od kořínků až ke konečkům , jemně vmasírujte do bohaté krémové pěny. Důkladně opláchněte v teplé vodě a v případě potřeby opakujte. Pro dosažení nejlepších výsledků proti krepatění, používejte společně s Frizz No More kondicionérem proti krepatění. Dostane-li se přípravek do očí, pečlivě je vypláchněte .

Frizz No More kondicionér proti krepatění vlasů 250ml. Kondicionér zjemňuje vlasy od kořínků až ke konečkům. Hydratační formule jim dodává bohatý hedvábný lesk. Kondicionér je vhodný pro všechny typy vlasů.

 

Creightons je tradiční anglická kosmetika. Je to stará dobrá ostrovní klasika s 250letou historií, která stále funguje.

Ve svém portfoliu má řadu osvědčených značek, které jsou synonymem pro kvalitu a dobrou hodnotu za vynaložené prostředky.

Původní výrobní procesy už sice nahradily moderní postupy, ale tradiční smysl pro hrdost a kvalitu hraje u Creightons i nadále důležitou roli. Nejmodernější technologie jde ruku v ruce se starými dobrými standardy bezchybné kvality.